Wkład / Papier SAMOPRZYLEPNY - do drukarek KODAK PRINTER MINI - opakowanie 20 wkładów

Wkład / Papier SAMOPRZYLEPNY - do drukarek KODAK PRINTER MINI - opakowanie 20 wkładów

WKŁADY POZWALAJĄCE NA WYDRUK 20 zdjęć na papierze SAMOPRZYLEPNYM

ZDJĘCIE - NAKLEJKA

 

MODEL: PMS-20

 

Opakowanie wkładów pozwala na wydrukowanie 20 szt. zdjęć natychmiastowych w rozmiarze 5,4x8,6 cm na papierze, który z tyłu posiada dwustronną taśmę SAMOPRZYLEPNĄ. Wystarczy zdjąć papier ochrony i zdjęcie można przykleić wszędzie tam gdzie tylko pozwoli nam nasza wyobraźnia.

Firma Kodak przygotowała profesjonalny zestaw eksploatacyjny, dzięki czemu drukowane zdjęcia będą najwyższej jakości.

 

SystemBank

DODATKOWO TEN PAPIER POSIADA SPECJALNĄ TAŚMĘ DWUSTRONNĄ, UMIESZCZONĄ Z TYŁU ZDJĘCIA. PO JEJ ODKLEJENIU ZDJĘCIE MOŻE PEŁNIĆ FUNKCJĘ NALEPKI.

SystemBank

Zestaw składa się z 2 szt. kartridży, wewnątrz kórych znajdują się zarówno barwniki jak i papier. Kartridż umieszczamy w drukarce w specjalnie przystosowanym otworze. Następnie możemy przystąpić do drukowania. Kartridż posiada wszystkie niezbędne elementy konieczne do druku (barwniki + papier). Nic więcej nie jest potrzebne by wydrukować wysokiej jakości zdjęcia.

Po wydrukowaniu 10 szt. zdjęć wysuwamy kartridż z drukarki i zastępujemy go nowym, w celu wydrukowania kolejnych zdjęć. W jednym kartridżu znają się wkłady pozwalające na wydrokowanie 10-ciu zdjęć.

SystemBank

 

 
 
Parametry filmu:

- Opakowanie zawiera 20 szt. wkładów pozwalających na wykonanie 20-stu zdjęć błyskawicznych na papierze samoprzylepnym. Zdjęcia mogą pełnić funkcję NAKLEJEK.
- Format drukowanego zdjęcia: 54x86 mm.
- Zdjęcie wydrukowane na papierze jest gotowe i w pełni suche natychmiast po wydrukowaniu.
- Papier odporny na wodę i uszkodzenia mechaniczne.
- Druk w technologii D2T2
 
 
TECHNOLOGIA DRUKU - D2T2 (Dye Diffusion Transfer Technology) - druk termosublimacyjny

Trzy barwniki (Cyan, Magenta, Yellow) wykorzystywane do druku, umieszczone są razem z papierem w jednym kartridżu, jaki instalujemy w drukarce.

Dodatkowo barwniki pokryte są specjalną warstwą wodoodporną, chroniącą przed uszkodzeniami mechanicznymi i promieniowaniem UV.

Po rozpoczęciu drukowania następuje nakładanie każdego z trzech kolorów oddzielnie, co gwarantuje uzyskanie najwyższej jakości wydruku.
 

Technologia D2T2 pozwala na wydruk zdjęć, gdzie odwzorowanie skóry człowieka jest bardzo naturalne. Papier idealnie nadaje się do druku zdjęć portretowych.
 
 

Specyfikacja papieru:

- Wkłady pozwalają na wydruk wysokiej jakości zdjęć w pełnej palecie kolorów.
- Wydruk jest odporny na promienie UV, wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne, posiada bardzo długą żywotność.
- W drukarce umieszczamy kartridż, który zawiera wszystkie niezbedne elementy do druku. Następnie pozostaje tylko przystąpić do drukowania.
 
Zestaw składa się z 2 szt. kartridży umieszczanych w drukarce i pozwalających na wydruk łącznie 20 szt. w pełni kolorowych zdjęć (jeden kartridż umożliwia wykonanie 10 szt. zdjęć natychmiastowych).

Zobacz film na YouTube jak działa KODAK Photo Printer Mini

 

Przejdź do sklepu, aby zamówić ten produkt...